Тевин Коулман ранен ли е?

Anonim

49ers RB Тевин Коулман Аут за остатъка от шампионата на NFC

Коулман е обявен за второто полувреме, според предаването на FOX за мача в неделя. Това каза в понеделник старши треньорът Кайл Шанахан Коулман изкълчи рамото си, но че все още има шанс да играе в Супербоул

Въпросът също е дали Coleman е ранен?

Коулман се е занимавал с рамо нараняване откакто е изхвърлен в играта на шампионата на NFC. "Те бяха положителни резултати, така че ще видим как е той следващата седмица, но не можа да отиде днес", каза Шанахан, след като спомена, че Коулман поне е участвал в инструкции.

Второ, практикува ли се Тевин Колман? Сан Франциско 49ers RB Тевин Коулман (рамо) не участва в практика Сряда, 22 януари. 49 -те не притежават а практика Сряда, така че това е приблизителна оценка. Huddle Up: 49 -те са оптимисти на Коулман статут на Super Bowl LIV, но той може да е решение по време на игра.

По същия начин, в коя четвъртина пострада Тевин Коулман?

Тевин Коулман напусна победата от 37-20 NFC Championship Game на Сан Франциско над Грийн Бей Пакърс, след като получи рамо нараняване във втория четвърт . Отборът го изключи за остатъка от мача, за да започне второто полувреме.